049

پنج‌شنبه 14 اردیبهشت 1396 ساعت 23:00

نتیجه ی فاجعه ی ساختمان پلاسکو چه شد؟ بهبود امکانات ایستگاه های آتش نشانی؟ بهبود وضعیت آتش نشان ها؟ استانداردسازی ساختمان هایِ با وضعیت مشابه پلاسکو؟ احساس مسئولیت داشتن برای حوادث؟ هیچکدام!

نتیجه ی فاجعه ی معدن یورت گلستان چه می شود؟ بهبود امکانات معادن؟ بهبود وضعیت کارگران معدن؟ رسیدگی به حق و حقوق آن ها؟ استاندارد شدن معادن و ساعات کاری؟ احساس مسئولیت داشتن در برابر فاجعه؟ در برابر خانواده ها ی کارگران؟ باز هم هیچکدام!

سال هاست که اوضاع به همین منوال است. سال هاست که خانه از پای بست ویران است، خواجه در بند نقش ایوان است ... سال هاست ... !

+ وقتی جونت رو توی همون شغلی از دست بدی که ماه هاست بابتش حقوقت رو نگرفتی ... دیگه حرفی هم می مونه ؟ ولی باز هم اون به اصطلاح مسئول ها!!! روشون میشه حرفای الکی بزنن! چطوری آخه ؟ :|

048

دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 ساعت 21:46

دارم یاد میگیرم اون جا که نظرم اهمیت نداره، حرف نزنم.

در راستای همین یادگرفتن، امروز وقتی مامان بهم زنگ زد برای دیدن و انتخاب خونه جدید، نرفتم !

با خودم فکر کردم چه کاریه خب. یه عده ادم بزرگ دور همن و آخر سر هم که کار خوشون و می کنن. نظر منم که پشیزی اهمیت نداره! پس چرا برم؟!

حالا انگار که مثلا اگه من بگم نه خوب نیست، نمی خرن خونه رو! تهش که کار خودشون و میکنن. من که عملا هیچ کاره م.

البته قبلا هم نظرم رو اعلام کرده بودم که به نظرم اون خونه دوره ولی آیا کسی اهمیت میده؟ مسلما نه!

پس اونجا که به نظرم اهمیت نمیدن، حرف نمیزنم. ایندفعه حتی حضور هم پیدا نکردم :/

+ من هنوز امیدوارم به اینکه اونقدر مستقل بشم که خودم برای خودم یه زندگی بسازم. و همه ی تصمیماتش رو خودم بگیرم. فکر کنم برای همینه که زندگی الانمو، زندگی خودم نمی دونم :|

++ بی ربط نوشت: سپید رود صعود کرده به لیگ برتر و توی خیابون به شدت سر و صداست. از اونجایی که خونمون تقریبا نزدیک استادیومه در جریان لحظه به لحظه ی سروصدا ها بودم و به طرز احمقانه ای دلم میخواست منم الان بیرون بودم. با این که تمام مشکلات احتمالی رو هم میدونم اما دلم بودنِ وسط همه ی این شلوغی ها رو میخواد. قطعا اگر تنها نبودم و فقط یک دوست موافق داشتم، الان به جای نوشتن این سطور، در بیرون به سر میبردم. اما ولی اگر ... همینقدر احمقانه!

047

دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 ساعت 16:14

بوی عطر ها میتونن معجزه کنن.

بوی عطرش میتونه معجزه کنه.

مثل یه بازی فوتبال که توی سی ثانیه آخرش میتونه یه معجزه همه چی رو تغییر بده ،

بوی عطرشم میتونه همه چی رو تغییر بده. حتی توو کمتر از سی ثانیه ... :)